fbpx

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Mezi osvědčené a společností aktivně využívané způsoby financování bydlení patří dnes beze sporu hypoteční úvěry.

Naše společnost spolupracuje se všemi bankami a stavebními spořitelnami napříč trhem. Cíleně se snažíme zvolit optimální typ úvěrového produktu tak, aby byl přesně nastaven dle individuálního posouzení a případné vhodnosti pro klienta.

Jsme způsobilí odborně posoudit nejen aktuální stav žadatele a jeho schopnost splácet, ale i vyhodnotit budoucí míru rizika a případné dopady, aby se úvěr nestal doslova existenční zátěží pro rodinný rozpočet, ale naopak synonymem bezpečné hypotéky. Záměr pořídit si vlastní bydlení tak dostává rozměr dlouhodobého horizontu.

Pracujeme se spolehlivým a osvědčeným finančním servisním zázemím. V dnešní době, kdy jsme svědky časté intervence a opakovaná regulace podmínek úvěrů ze strany ČNB, je to nutností. Dostupnost a jednoduchost získání úvěru se tak vytrácí a je tedy zapotřebí pracovat s týmem zkušených a po všech stránkách akreditovaných poradců. Nové zákony, které vstoupily v platnost, výrazně reformovaly úvěrovou agendu posouzení žádosti. A to hlavně změnou zákona 257/ 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru, s cílem prověřit scoring klienta a jeho aktuální stav, s přihlédnutím k jeho reálným možnostem do budoucna.

Také jste zvyklí si modelovat na stránkách různých finančních společností parametry úvěrů? Jeho rámec, výši splátek nebo dobu splácení? Tak ty u nás nenajdete! Jedním z důvodů je jejich nepřesnost, cílený marketing a zavádějící výsledky. Obecné výstupy, které v praxi neodpovídají realitě, se snaží záměrně navodit dojem snadného úvěrování. Co se stane? V klientovi tak následně snadno vzbudí dojem volby vyššího rámce, pak si sám často stanoví vyšší pořizovací cenu, než jaké jsou jeho reálné možnosti. Cílem těchto nástrojů není nic jiného, než oslovit, získat, bez ohledu na jeho reálné možnosti. Klient je následně vystaven neprofesionálnímu, úmornému a mnohdy i zbytečně drahému úvěrování. Naše letité zkušenosti s vyřizováním úvěrových požadavků a velký objem produkce u vybraných bank vám dopřeje nejen klid, po stránce exekutivy, ale i zajímavé slevy a cenové výjimky.

 

Jsme to my, kdo pro vás zajistí vhodný a správně zvolený postup.

Žádné zavádějící modelové kalkulačky.