fbpx

KLIENTSKÝ SERVIS

Vyhotovíme Váš individuální plán financování, na základě expertní analýzy.

 

Nebudeme s Vámi řešit pouze současnou situaci, ale i budoucí a tomu, společně s Vámi, přizpůsobíme následně úvěrovou agendu. Synonymem komplexní a bezpečné hypotéky je zvládnutí jakékoliv možné vzniklé situace, která by mohla destabilizovat Váš rozpočet a tím ohrozit řádné splácení a tím i Vaši existenční rovinu.

Dokážete si představit, co vše může mít negativní vliv? Mnozí lidé odpovídají ano, ale až po detailním seznámení se se svojí analýzou si uvědomí váhu a dopady rizik, které by si často nepřipustili.

Při tvorbě analýzy se zaměřujeme na zajištění rizik a zohledňujeme individuálně nabídky pojistných produktů oproti požadavkům a potřebám. Parametrem pro nás určitě není motivační marketing pojišťoven.

Mezi naše partnery patří seriózní a proklientsky zaměřené pojišťovny, s ucelenou nabídkou, schopné i individuálního náhledu. Jistě i Vy máte zkušenost s nabídkou lákavého levného pojištění, u kterého klient zjistí přínos až v momentě vyplacení likvidity z pojistné události.

My pojištění vždy připravíme a následně vyhotovíme přesně pro Vás, individuálně na míru, dle lokalit a případné rizikové situace, následně dobře funkční a tím zajišťující bezproblémové plnění v případě pojistné události.

 

-nehádáme z křišťálové koule-

Tím naše služby nekončí, ale naopak nabízíme aktivní dohled a pomoc v situaci, kdy Vám vznikne jakákoliv škoda.

U nás máte možnost požádat o vyřízení exekutivy spojené s pořízením nebo prodejem nemovitosti.

Spolupracujeme se smluvními odhadci, kteří přednostně vyřizují požadavky našich klientů.

Poradíme jak a kde, případně co s pracovníky na úřadech řešit.

V případě potřeby zajistíme právní pomoc a konzultace.