fbpx

POŘÍZENÍ BYDLENÍ

Jak si pořídit vysněné bydlení?

Naše studie ukazují, že se většina klientů rozhodne na základě vizuálního impulsu. Nejčastěji sáhnou po informacích, které jsou dostupné, či preferované na různých internetových portálech. Ve většině případů zde ale chybí nezbytný prvek, kterým je příprava a rozvaha možností financování. Osobní vlastnictví bylo a vždy bude nejvyhledávanější a nejprestižnější formou bydlení. Proto je zapotřebí virtuální nabídky konzultovat a předejít tím případným problémům.

S dostatkem financí stačí vybrat jen ten pravý byt nebo dům. Když ale peníze chybí, je nutné se poohlédnout po úvěru. Přestože je úvěr mnohdy doživotní závazek, tak zatímco peníze za nájem již nikdy více nespatříte, vlastní nemovitost cenu nikdy neztratí, ba naopak v čase získá. Stejně tak se může stát zajímavou realitní investicí, anebo vyřeší do budoucna zázemí Vaším dětem. Tedy i z pohledu sociálního aspektu znamená pořízení bydlení obrovskou a pro mnohé podstatnou výhodu. Další generace tak budou bydlet ve vlastním, efektivněji a s nižšími náklady.

A proto i přes fakt, že se v budoucnu, během života, mnozí z nás budou potýkat s ekonomikou svých financí  – zůstává silný motiv na jeho pořízení.

V rámci inzerce často narazíme na neadekvátní pořizovací ceny, které jsou komplikací při financování. Zejména pak, pokud chybí vlastní prostředky.

Vyhodnotíme a doporučíme typ vhodného bydlení, dle diagnostiky a profilu klienta.

Doporučíme a poradíme zdroje pro hledání bydlení.

Navštivte náš odkaz